Plzeň v poslední přípravě prohrála

Fotbalisté Viktorie podlehli na hřišti druholigového německého Aue 0:1.

Fotbalisté Viktorie Plzeň v přípravě na Gambrinus ligu, která startuje za týden, prohráli jediné utkání - to poslední. V sobotu nestačili v německu na domácí Aue, kterému podlehli 0:1. Jediný gól zápasu dal Günther v 27. minutě. Celé utkání v dresu Plzně odchytal slovenský brankář Mucha.
Za německý tým, který hraje druhou nejvyšší soutěž, odehrál 70. minut český záložník Richard Dostálek, v závěru se dostal na trávník i střídající útočník Tomáš Klinka.
Do ligy vstoupí Viktoria Plzeň v sobotu 6. srpna, kdy před televizními kamerami hostí úřadujícího mistra, pražskou Spartu.
Výsledek: Aue - Plzeň 1:0 (1:0). Branka: 27. Günther. Diváci: 1200.
Sestava Plzně: Mucha - M. Knakal, P. Knakal, Zakopal, Smola - J. Šíma (46. Procházka), Fillo (70. Vaněček), Pilař, Barteska (46. P. Šíma), Limberský (70. Smejkal) - Kousal (60. Vágner).