Plzeň v přípravě podlehla Liberci

Hokejisté Lasselsbergeru prohráli doma s Bílými Tygry 1:3, jediný gól vstřelil útočník Vítek

Hokejisté plzeňského Lasselsbergeru prohráli ve čtvrteční přípravě na domácím ledě Liberci 1:3. Bílý Tygři tak podruhé v řadě uspěli na ledě soupeře, tři dn předtím zvítězili v Pardubicích 4:1.
O jediný úspěch Plzně se už v první třetině postaral po přihrávce Kracíka útočník Vítek, ve zbývajících dvou třetinách však soupeř skóre otočil.
Po olympijském hokejovém turnaji pokračuje extraliga už v úterý 28. února, Lasselsberger hostí od 17.30 hodin Pardubice.
Výsledek: Lasselsberger Plzeň - Bílí Tygři Liberec 1:3 (1:0, 0:1, 0:2). Branky: 6. Vítek - 31. Hlavačka, 53. Vaic, 60. Podkonický.
Plzeň: Jež - Cartelli, Vobořil, Nedoma, Hučko, Jindřich - Padělek, Kracík, Tvrdoň - Vítek, Vorel, Matějovský - Důras, Šindel, Adamský - Sakata
Liberec: Stejskal (Švajda) - Jiruš, Moravec Jiří, Derner, Richter, Hanzlík, Hlavačka, Holub - Vaic, Podkonický, Šachl - Čermák, Rataj, Tomajko - Pletka, Víšek, Procházka Stanislav - Rozsíval, Vampola, Klimenta.