Plzeňáci vyhráli stiga hokej

V sobotu 15. února se do Plzně sjeli příznivci stiga hokeje do krásného a útulného prostředí DVD klubu v Plzni na Karlově, aby porovnali své síly v rámci českého poháru. Sedmé kolo ČP –.

V sobotu 15. února se do Plzně sjeli příznivci stiga hokeje do krásného a útulného prostředí DVD klubu v Plzni na Karlově, aby porovnali své síly v rámci českého poháru. Sedmé kolo ČP – Hrbáček open pořádal klub Gladiators Plzeň a bylo to jejich historicky první pořadatelství českého poháru. V konkurenci čtyřiapadesáti hráčů si nejlépe vedli hráči všech tří plzeňských klubů. V první šestnáctce jich bylo hned osm. V ryze plzeňském finále se střetli dva matadoři tohoto sportu, Vladimír Studnička a Pavel Chaluš (oba THC Stiga Plzeň). Finále vyhrál Vladimír Studnička, když si poradil se svým týmovým spoluhráčem poměrně hladce 3:1 na zápasy. Třetí místo obsadil Jan Dryák z CIBETu Praha. Nejlepším hráčem z pořádajícího týmu Gladiators byl Martin Ženíšek na dvaatřicátém místě.