Plzeňačka Nováková vyhrála pohárový závod v triatlonu

Vítězem víkendového závodu Českého poháru ve sprintriatlonu v Mělníce se stal Martin Pejsar z týmu E.ON Triathlon. Trať o délce 750 metrů plavání, 20 km jízdy na kole a pět kilometrů běhu zvládl o deset sekund rychleji než Jan Čelůstka, třetí skončil Plzeňák Jan Jaňour. Mezi ženami vybojovala prvenství další Plzeňačka Eva Nováková.

Vítězem víkendového závodu Českého poháru ve sprintriatlonu v Mělníce se stal Martin Pejsar z týmu E.ON Triathlon. Trať o délce 750 metrů plavání, 20 km jízdy na kole a pět kilometrů běhu zvládl o deset sekund rychleji než Jan Čelůstka, třetí skončil Jan Jaňour. Mezi ženami vybojovala prvenství Eva Nováková.
Výsledky:
Muži: 1. Pejsar (E.ON Triathlon) 56:21, 2. Čelůstka (Author Tufo) -10, 3. Jaňour (Ekol team) -49.
Ženy: 1. Nováková (Triexpert) 1:04:56, 2. Budgolová (Pol.) -18, 3. Trnková (Sportprestiž) -1:28.