Plzeňák Jiří Štádler má bronz z MS v kick-boxu

V německém Karlsruhe se ve dnech 20. - 27. 8. 2011 konalo Mistrovství světa v kick-boxu federace WKA. Za českou reprezentaci startoval člen klubu Škola bojových umění Narama Jiří Štádler. Tento šampionát měl velmi dobrou organizaci, snad jedinou slabostí byly sporné verdikty ve prospěch pro domácí z...

V německém Karlsruhe se ve dnech 20. - 27. 8. 2011 konalo Mistrovství světa v kick-boxu federace WKA. Za českou reprezentaci startoval člen klubu Škola bojových umění Narama Jiří Štádler. Tento šampionát měl velmi dobrou organizaci, snad jedinou slabostí byly sporné verdikty ve prospěch pro domácí závodníky. Jirkovi se opět dařilo a v disciplíně K-1 muži -65 kg vybojoval velmi cennou bronzovou medaili. V jeho hmotnostní kategorii startovalo 12 borců. "Náš závodník měl v prvním kole štěstí na volný los a poté porazil německého závodníka. V dalším kole se utkal vítězně se slovenským reprezentantem a v boji o finále na body podlehl soupeři z Kosova. Jiří Štádler je oporou české kick-boxerské reprezentace a koncem září bude startovat na Mistrovství Evropy," říká šéf klubu Narama Pavel Bělohlavý.