Plzeňák úspěšný ve světovém poháru v kick boxu

Závodník plzeňské Naramy Jan Krňoul vybojoval třetí místo na mezinárodním turnaji v kick-boxu. Turnaj se konal od 27.-29.srpna v rakouském Klagenfurtu.

Krňoul startoval v reprezentační výpravě ČR v kategorii full-contact -67kg. Startovalo více než 300 sportovců z 30 zemí a zápasy v ringu se netradičně konaly venku pod širým nebem u břehu klagenfurtského jezera. Tento turnaj je druhý, který se započítává do světového poháru v kick-boxu. Po úspěchu v rakouském Grazu, kde Krňoul zvítězil, je v celkovém hodnocení ve své kategorii na prvním místě. Koncem srpna (26.-31.8.) startuje Honza na MS v Belgii.