Plzeňanka Radová přispěla k bronzu ve štafetách

České triatlonistky Radka Vodičková, Lenka Radová a Vendula Frintová získaly bronzové medaile na mistrovství Evropy ve Francii

O nejlepší český výsledek na mistrovství
Evropy v olympijském triatlonu se postarala v dnešních štafetách trojice Radka Vodičková, Lenka Radová a Vendula Frintová, která získala bronzové
medaile.
Na stupně vítězů ve francouzském Autunu posunula české trio Frintová díky výbornému běhu na dvoukilometrové trati. Předtím triatlonistky plavaly 300 metrů a jely 8 kilometrů na kole. Tituly získaly domácí francouzské týmy, čeští
muži závod štafet nedokončili.
Výsledky - štafety, muži: 1. Francie (Poulat, Pierreclaud, Belaubre) 1:24:31, 2. Švýcarsko -46,
3. Ukrajina -1:11, ...ČR (Pejsar, Bureš, Krňávek) nedokončili, ženy: 1. Francie (Harrisonová, Jouveová, Lorblanchetová) 1:34:55, 2.
Švýcarsko -17, 3. ČR (Vodičková, Radová, Frintová) -1:32.