Plzeňský koloběžkář Provod doběhl druhý v Krušnohorské třicítce

Ladislav Provod skončil celkově druhý v mezinárodním závodu Krušnohorská 30 v běhu na lyžích. Na loňskou úspěšnou sezónu navázal o víkendu Ladislav Provod i v běhu na lyžích. Výborného výsledku dosáhl v rámci 31. ročníku mezinárodní Krušnohorské 30 v rámci ligy dálkových běhů v Novém Městě v Kru...

Ladislav Provod skončil celkově druhý v mezinárodním závodu Krušnohorská 30 v běhu na lyžích.
Na loňskou úspěšnou sezónu navázal o víkendu Ladislav Provod i v běhu na lyžích. Výborného výsledku dosáhl v rámci 31. ročníku mezinárodní Krušnohorské 30 v rámci ligy dálkových běhů v Novém Městě v Krušných horách nedaleko Teplic. V silné konkurenci 105 startujících obsadil druhé místo, když o celkové prvenství bojoval od prvních kilometrů a až do samotného závěru, kde podlehl na pro něj úplně nové trati domácím borci. Tím pádem jasně zvítězil v kategorii veteránů (od 40 let), když druhý v pořadí ztratil na vítězného Provoda víc jek 6 minut!