Plzeňští hokejisté opět nevstřelili víc než jeden gól

Hokejisté Plzně zvítězili v přípravě nad Českými Budějovicemi 2:1, výhru si zajistili až v samostatných nájezdech. Západočechy dostal v první třetině do vedení Jaroslav Hobl. Pět minut před první sirénou vyrovnal Petr Sailer.

Hokejisté Plzně zvítězili v přípravě nad Českými Budějovicemi 2:1, výhru si zajistili až v samostatných nájezdech. Západočechy dostal v první třetině do vedení mladý útočník Jaroslav Hobl. Za semifinalisty loňského ročníku nejvyšší soutěže vyrovnal v přesilovce pět minut před první sirénou kapitán Petr Sailer.
V dalším průběhu základní hrací doby už branka nepadla a utkání tak rozhodovaly samostatné nájezdy. Domácí v nich zvítězili v poměru 4:2, když rozhodující nájezd proměnil povedeným blafákem Jakub Šindel. V kádru Lasselsbergeru dnes chyběli čtyři útočníci, zranění Matějovský s Důrasem a s nachlazením bojující Kracík a Padělek.
Lasselsberger Plzeň - Mountfield České Budějovice 2:1 po samostatnýcn nájezdech (1:1, 0:0, 0:0)
Branky: 6. Hobl, samostatný nájezd Šindel - 15. Sailer. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1.