Plzeňští plošináři jsou mistry republiky v družstvech!

Plochodrážní jezdci Plzně se ve středu stali českými mistry v soutěži družstev. Západočeši vyhráli závěrečný díl extraligy ve Slaném a posunuli se z druhého místa do čela konečného pořadí. V roli vedoucího týmu startovali v desátém kole soutěže domácí obhájci titulu z předchozích dvou let, kteří dnes ale skončili až poslední a v konečném hodnocení je předstihli i pardubičtí jezdci.

Západočeši měli ve Slaném nejvyrovnanější tým, ve kterém hrál prim neporazitelný polský host Grzegorz Walasek, čtyři z pěti jízd vyhrál Filip Šitera a tři dílčí prvenství si připsal Zdeněk Simota, devíti body přispěl k triumfu Plzně další Polák Daniel Jeleniewski.