Pro Plzeň skončila sezóna v předkole play off

Čtvrtý duel mezi Plzní a Litvínovem začal podle představ domácích. Ve 13:14 se trefil střelec této série Pavel Vostřák a Plzeň vedla 1:0. Potom však měli plzeňští střelci problém překonat hostujícího brankáře a až do 56. minuty padaly góly pouze do plzeňské branky. 5 minut před koncem zákla...

Čtvrtý duel mezi Plzní a Litvínovem začal podle představ domácích. Ve 13:14 se trefil střelec této série Pavel Vostřák a Plzeň vedla 1:0.

Potom však měli plzeňští střelci problém překonat hostujícího brankáře a až do 56. minuty padaly góly pouze do plzeňské branky. 5 minut před koncem základní hrací doby nejprve snižoval na 2:3 Martin Straka a 2 minuty po něm si prodloužení zápasu vynutil přesilovkovou střelou v čase 57:28 Tomáš Vlasák. V prodloužení byl velmi necitlivě vyloučen domácí Jaroslav Modrý a hostující Richard Jareš překonal Luboše Horčičku a tím rozhodl o konci sezony pro Plzeň.

Celá tato sezona byla velmi poznamená kauzou registračky. Hokejisté Plzně přesto dokázali zázrak i přes odpočet 19.bodů postoupili do předkola play off a za tento výkon se stali pro spoustu plzeňský fandů vítězem ligy a i přes prohru jim plný stadion poděkoval za krásný výkon a skandoval „pro nás jste mistři“.