Radek Štádler a Roman Panuška jsou mistry ČR v kick boxu

Ve dnech 2.-3. května se konalo v Chrudimi Mistrovství ČR v kick-boxu v disciplínách light-contact a full-contact. Z klubu Narama startovalo 6 závodníků. Pod vedením trenéra Jiří Štádlera staršího vybojovali v konkurenci 260 závodníků z celé ČR 5 cenných medailí. Jiří Štádler ml. spolu ještě s jední...

Ve dnech 2.-3. května se konalo v Chrudimi Mistrovství ČR v kick-boxu v disciplínách light-contact a full-contact. Z klubu Narama startovalo 6 závodníků. Pod vedením trenéra Jiří Štádlera staršího vybojovali v konkurenci 260 závodníků z celé ČR 5 cenných medailí. Jiří Štádler ml. spolu ještě s jedním závodníkem získal cenu za nejrychlejší KO. Neumístil se jen Adam Panuška v kategorii mladších žáků, ale pro něj to byla premiéra na M-ČR a určitě má všechno ještě před sebou.
Výsledky závodníků z o.s.Narama: st.žák -47 kg fullcontact Radek Štádler 1. místo mistr ČR, junioři -57 kg lightcontact Roman Panuška 1.místo mistr ČR, junioři - 60 kg fullcontact Mykola Zygmunt 2.místo, junioři -69 kg lightcontact Lukáš Svoboda 2.místo, muži - 71 kg fullcontact Jiří Štádler 1.místo mistr ČR.

V neděli 4. května se v Českých Budějovicích konala soutěž v karate pro mládež 20. ročník Karate Kid Cup. Účastnilo se 156 závodníků ze 17 klubů z ČR a Polska. Z o.s. Narama startovali 4 závodníci. Pod vedením trenérky Evy Motlové vybojovali neuvěřitelných 8 medailí! Trenérka Eva Motlová pracuje se svými svěřenci v Rokycanech již 20 let a vždy její žáci patřili k těm nejlepším!
Výsledky závodníků z o.s.Narama: Nicola Faitová 2.místo kata starší žákyně 12-14 let, 2.místo kumite starší žákyně -50kg, 2.místo “super kop“ žákyně11-14 let, Katěřina Motlová 1.místo kata mladší žákyně10-11let,
1.místo kumite mladší žákyně +35kg, 3.místo ippon shobu kumite mladší žákyně BRH, Petr Kokoška