Radek Štádler je mistrem ČR v lowkicku, naramáci bojovali i v krajské lize

V sobotu 24. května se v České Lípě konalo Mistrovství ČR v kick-boxu v disciplíně lowkick. Z klubu Narama startovalo 5 závodníků. Nejlépe z naramáckých závodníků dopadl Radek Štádler, který vybojoval titul mistra ČR. Výsledky závodníků z o.s.Narama: st. žák -47 kg Radek Štádler 1. místo mist...

Výsledky závodníků z o.s.Narama: st. žák -47 kg Radek Štádler 1. místo mistr ČR, juniorky -65 kg Anežka Nováková 2. místo

V neděli 25. května se v Hrádku u Rokycan konalo III.kolo krajské ligy mládeže v karate. Soutěž byla určena pro začátečníky ve věku od 6 do 14 let. Z klubu Narama se účastnilo 13 závodníků.
Výsledky závodníků z o.s.Narama: KATA ml. žákyně 6. kyu 1. místo Kateřina Motlová, st. žákyně 8.kyu 2.místo Valerie Bauerová, 3. místo Marie Michálková, KUMITE ml. žákyně + 41 kg 2. místo Kateřina Motlová, ml. žáci + 41 kg, 1. místo Pavel Poláček, st. žáci + 60 kg, 2. místo Jan Bezděk, st. žáci -52 kg 2. místo Michal Šoufl, st. žákyně -50 kg 1. místo Nicola Faitová