Radová vyhrála pohár v Nymburku

Plzeňská triatlonistka ovládla šestý díl Českého poháru, prosadily se i členky TTK Slavia VŠ Plzeň

Plzeňanka ve službách Olymlpo teamu Lenka Radová triumfovala v šestém závodu Českého poháru triatlonistů, který se konal ve středočeském Nymburku. Klání na krátkých tratích (750 m plavání, 20 km cyklistika, 5 km běh), vyhrála s velkým náskokem. Druhá Kolomazníková na ní v cíli ztrácela téměř dvě a půl minuty.
Na přední příčky se prosadily i členky TTK Slavia VŠ Plzeň. Lukešová obsadila čtvrtou a Mastná pátou příčku.
Závod mužů byl vyrovnanější. Jaroslav Brynda z Labe Tri Clubu vyhrál o pouhé dvě sekundy před
Michalem Kumstátem. Na čtvrtou příčku se prosadil další člen plzeňské Slavie Paták.
Výsledky, muži: 1. Brynda (Labe Tri Club) 55:57, 2. Kumstát (Olympo team) -2, 3. Pejsar (AC Start Karlovy Vary) -24, 4. Paták (TTK Slavia VŠ Plzeň) -36, 5. Francke (TJ Bižuterie Jablonec) -1:01, 6. Münster (Labe tri Club) -1:08. Ženy: 1. Radová (Olympo team) 1:01:22, 2. Kolomazníková (TT
Kovosvit) -2:23, 3. Fanturová (FTVS Praha) -3:02, 4. Lukešová (TTK Slavia VŠ Plzeň) -4:11, 5. Mastná (TTK Slavia VŠ Plzeň) -6:24, 6. Hampejsová (Sportprestiž) -7:18.