Regionální kolo Miss Aerobik ČR v Plzni

V sobotu 19. 5. se po dlouhé době opět konala v Plzni MISS AEROBIK TOUR. Populární soutěž určena sportujícím ženám a dívkám v každém věku je obnovena. Právě se rozjíždí 16. ročník a první zastavení se konalo v Plzni. Soutěžilo se v pěti věkových kategoriích a dorazily dívky, slečny a dámy ze všech k...

V sobotu 19. 5. se po dlouhé době opět konala v Plzni MISS AEROBIK TOUR. Populární soutěž určena sportujícím ženám a dívkám v každém věku je obnovena. Právě se rozjíždí 16. ročník a první zastavení se konalo v Plzni. Soutěžilo se v pěti věkových kategoriích a dorazily dívky, slečny a dámy ze všech koutů republiky. Na startovních listinách se objevily slečny z Jižních Čech, Rakovníka, či Karlových Varů. Plzeňská tour byla široko daleko v oblasti západních, jižních, ale i střeních Čech jedinou, další se uskuteční např. v Liberci, Frýdku - Místku, atd.

Energií nabitým dopolednem provedl jihočeský moderátor a oblíbený lektor, Jiří Gruntorád, mezi hosty se objevili a v porotě usedli náměstek hejtmana Plzeňského kraje - Jiří Struček, náměstkyně primátora města Plzně Bc. Eva Herinková, kteří nad akcí převzali i záštitu. Do haly s převahou sličných slečen a dam dorazil také bývalý indián, Dušan Andrašovský, který potěšil autogramiádou a milým rohovorem.

Z každé kategorie vzešlo 10 postupujících do celostátních semifinálových kol. V kategorii Minimiss zvítězila Valentýna Karhánková z Rakovníka, v kategorii Kadet nejvíce bodů nasbírala Natálie Eiseltová z Hostivic. Kategorii Junior vyhrála Sabina Bučanová z Tachova.

Hlavní a nejsledovanější kategorii Miss vyhrála Nicole Haushoferová z Českých Budějovic a mezi ženami, Misiss zvítězila Mirka Jurčenková z Plzně.