Rezervě Viktorie se v divizi daří

Další body si v nedělním zápase proti Rokycanům připsalo B-mužstvo Viktorie Plzeň. Přestože se hrálo na hřišti soupeře, plzeňští zvítězili 3:1.

Další body si v nedělním zápase proti Rokycanům připsalo B-mužstvo Viktorie Plzeň. Přestože se hrálo na hřišti soupeře, plzeňští zvítězili 3:1. Rokycanští, kteří mají s divizní soutěží mnohem větší zkušenoosti, než rezerva Viktorie, se museli bránit útokům aktivních hostů již od prvních minut zápasu.
Důležitou roli mohl sehrát fakt, že celek Viktorie B byl v nedělním duelu posílen pěticí hráčů z kádru "áčka", z nichž někteří odehráli i sobotní zápas první ligy v Blšanech. Střelec ze sobotního utkání Knakal, Zapoměl, Ticháček, Skuhravý a Šíma, ti všichni pomohli k tomu, že Plzeň byla od začátku aktivnějším týmem.
Plzeňští se brzy ujali vedení a nakonec se jim podařilo vstřelit všechny čtyři góly, ve druhém poločase snížil vlastním gólem obránce Viktorie. Rokycanští se i v rozhodnutém utkání snažili a nedala se jim upřít bojovnost. Příští neděli nastoupí rokycanští proti Benešovu.