Rokycanští zakončili podzim výhrou

Jako všechny ostatní fotbalové soutěže i krajský přebor měl na programu své poslední kolo podzimní části.

Jako všechny ostatní fotbalové soutěže i krajský přebor měl na programu své poslední kolo podzimní části. Rokycanští v něm na domácí půdě přivítali Horažďovice a svého po výhře 3:0 přeskočili v tabulce a podzim tak ukončí na 4. místě.
Zhruba dvě stovky diváků viděli už ve čtvrté minutě první branku domácích, kterou vstřelil nádhernou ranou mladík Hereit. První poločas patřilo hřiště domácím a mohli přidat i další branky.
Nová trenérská dvojice Jedlička – Wohlmut vedla rokycanský tým teprve ve svém druhém zápase, zatím si tým pod jejich vedením připsal plný počet bodů.
Hosté z Horažďovic odehráli dobře začátek druhého poločasu, vyrovnat ale nestihli. Naopak na druhé straně udeřil Stanislav Marek, který utkání definitivně rozhodl.
Poslední třetí gól přidal Ondřej Kříž. Ten je spolu s Kučerou nejlepším střelcem Rokycanského celku. Oba mají po odehraných patnácti duelech na kontě šest branek.
Když Horažďovičtí při svém ojedinělém pokusu trefili pouze tyč, bylo pro Rokycany jasné, že tři body zůstanou doma. S celým podzimem bylo však mužstvo spokojené jen na půl.
V dalším nedělním duelu nastoupily Přeštice proti Chlumčanům. V zápase, který měl nádech derby se nakonec radovali hosté z Chlumčan, kteří si po výhře 3:1 připsali cenné a hlavně překvapivé tři body. Tabulku krajského přeboru nadále vede Holýšov s náskokem osmi bodů právě před Přešticemi.