Senco podlehlo Slavii Praha B 0:4

Přípravné zápasy fotbalistů jsou v plném proudu. Zatímco druholigoví Viktoriáni v sobotu cestou na soustředění do Nymburka těsně podlehli ligovým Teplicím, další zajímavý duel se odehrál v Plzni. Divizní Senco Doubravka na svém hřišti přivítalo třetiligové béčko pražské Slavie.

Senco, hraje ve žlutém, si pozvalo kvalitního soupeře, celek z čela České fotbalové ligy, rezervu pražské Slavie. V prvním poločase byla hra ještě vyrovnaná, postupem času si ale sešívaní v úmorném vedru tvořili čím dál víc příležitostí a v druhé půli byli na hřišti jasným pánem. Po bezbrankovém poločase tedy Senco podlehlo Slavii Praha B 0:4. Všechny čtyři góly vstřelil hostující Jirásek.
Senco Doubravka hledalo pro příští sezonu špílmachra. Toho zatím nenašlo.
Sencu v tomto týdnu skončí hrubá příprava. Fotbalisté trénují nebo hrají přípravné zápasy každý den, utkají se postupně s Tlučnou, Bolevcem a SK ZČE. Současný kádr třiceti lidí trenér Urbánek zúží na dvaadvacet, ve finální fázi pak na osmnáct. Cílem Senca pro sezonu je uhrát klidný střed tabulky.