Senco vyfasovalo od Vejprnic pětibrankový příděl

Sedmé kolo fotbalové divize svedlo proti sobě celky Vejprnic a Senca Doubravka. Derby z Plzeňska sledovalo přes čtyři stovky diváků. A fanoušci domácích Vejprnic odcházeli po výhře domácího celku 5:0 navýsost spokojeni.

Ačkoliv výsledek vypadá pro doubravecké svěřence trenéra Jaroslava Urbánka hrůzostrašně, celý první poločas hráli s Vejprnicemi zcela vyrovnanou partii. Oba celky si vytvořily po jedné gólové šanci. Druhá půle byla o něčem jiném. Vejprnice spustily kanonádu a postupně se trefili Košťál, Jindráček, Malý, Stanislav a na 5:0 pečetil znovu Jindráček. Vejprnice jsou po sedmi kolech na čele divizní tabulky, Senco Doubravka je páté. Z dalších západočeských celků je druhý Cheb, šesté Klatovy, sedmá Viktorka Plzeň B, dvanácté Tstěnice a čtrnácté Chanovice.