Sparťan Krotký vyhrál etapový závod Košice - Tatry - Košice

Rostislav Krotký z cyklistické stáje Sparta Praha se sídlem v Rokycanech vyhrál etapový závod Košice Tatry Košice před svým kolegou Tomášem Okrouhlickým, který mu přenechal žlutý trikot vedoucího závodníka z předposlední etapy. LIDICE 2008 Zelinka 2. místo ve 4. etapě na etapovém závodě...

LIDICE 2008
Zelinka 2. místo ve 4. etapě na etapovém závodě Lidice a 4. místo v první
etapě v Příbrami.

GP Rogoland závod UCI 1.2 kat.
M. Prázdnovsky 10. místo na GP Rogoland v Norsku. Martin Hebík 2. místo ve vrchařské soutěži. 6ti členná skupina s Martinem Hebíkem si získala až 3 minutový náskok během 90 km úniku. Ten byl zlikvidován pelotonem až 3km před