Třetí přípravný zápas: Viktorka prohrála s Kladnem 0:4

K třetímu přípravnému utkání nastoupili Viktoriáni proti prvoligovému Kladnu. Zápas se hrál v Praze a v dresu Viktorie již chyběl Radek Pilař, který se v pátek upsal Viktorii Žižkov.

K třetímu přípravnému utkání nastoupili Viktoriáni proti prvoligovému Kladnu. Zápas se hrál v Praze a v dresu Viktorie již chyběl Radek Pilař, který se v pátek upsal Viktorii Žižkov. Ve 25. minutě se poprvé měnilo skore, když Kaciáň po skrumáži před Krbečkem poslal Kladno do vedení. Vyrovnání měl na kopačkách ve 35. minutě Borek po přihrávce Procházky, jenže nebyl úspěšný. Pět minut před koncem první části po chybě plzeňské obrany zvyšoval na 2:0 pro Kladno Veleba.
V 65. minutě, po ztrátě míče Smoly, šli domácí do brejku, který proměnili ve třetí branku. V 66. minutě pálil Trapp, ale kladenská branka byla pro Plzeňany zakletá. V 70. minutě měl další příležitost Malár, ale ani jemu nebylo přáno zapsat se do listiny střelců. Naoapak to byli domácí, kdo v 77. minutě Kalinou uzavřel skore zápasu.
Viktorka si tak ve třetím přípravném zápase připsala druhou prohru. Zatím kromě Kladna prohrála s Ružomberkem, remizovala pak s Trnavou
"Přestože výsledek vypadá hrozivě, mohu být s předevedenou hrou ve druhém poločasu spokojen," komentuje zápas trenér Stanislav Levý. "Bylo to utkání velmi slušné kvality, v němž jeden tým hrál a druhý dával góly."

FC Viktoria Plzeň - SK Kladno 0:4
Poločas: 0:2
Branky: 25. Kaciáň, 40. Veleba, 68. Kabele, 77. Kalina
Rozhodčí: Kovařík
Viktoria I. poločas: Krbeček - Halama, Müller, Rada, Šíma - Mudra, Trapp, Procházka, Róth, Borek - Veselý.
Viktoria II. poločas: Daněk - Procházka, Zakopal, Knakal, Smola - Malár, Trapp, Süsser, Jarolím, Lecjaks - Smejkal.