Tři body hokejistů zachraňoval Paroulek

Další přípravný zápas sehráli v sobotu večer hokejisté plzeňského Lasselsbergeru. Hostem jim tentokrát byl tým nejvyšší švýcarské soutěže, loni devátý Kloten. Po spoustě zmařených šancí především v úvodní části hry nakonec Plzeňáci se Švýcary remizovali zásluhou Paroulka. Ten srovnával v oslabení tři minuty před koncem.

Lasselsberger trápí od prvních přípravných zápasů špatná produktivita a v duelu s celkem extraligy ještě nevyhráli. V sobotu vyšla Plzni, jejíž branku opět hájil ostřílený bard Rudolf Pejchar, první třetina, góly ale zase nepadaly. Švýcaři se nakonec dostali do vedení 2:1 a remizu zachraňoval tři minuty před závěrečnou sirénou Martin Paroulek.
Diváci také viděli dvě bitky, jak Radek Matějovský, tak i Martin Klaus své pěstní duely na body vyhráli.Lasselsberger je stále v přípravě, v přípravných zápasech ale výsledky nemá. Tým neví co je vítězství a hráči i kouč přiznávají lehkou nervozitu.Hokejisté Lasselsbergeru pokračují v přípravě. Ve středu odlétají do Švédska, kde ve čtvrtek, pátek a sobotu sehrají tři další přátelská utkání.