USK ve Valencii překvapit nedokázal, první zápas prohrál 70:81

Valencie (Španělsko) - Basketbalistky USK Praha podlehly v prvním zápase osmifinále Evropské ligy domácí Valencii 70:81. Rozhodl o tom především první poločas, který Vysokoškolačky prohrály o 21 bodů a pak už jen marně stahovaly. Druhé utkání se bude hrát v pátek v Praze. Lídr španělského basketbalu...

Valencie (Španělsko) - Basketbalistky USK Praha podlehly v prvním zápase osmifinále Evropské ligy domácí Valencii 70:81. Rozhodl o tom především první poločas, který Vysokoškolačky prohrály o 21 bodů a pak už jen marně stahovaly. Druhé utkání se bude hrát v pátek v Praze. Lídr španělského basketbalu posledních sezon dal Pražankám naději jen v úvodu zápasu, jehož první minuty přinesly vyrovnanou hru, pak už ale začaly být cítit větší zkušenosti a vyrovnanost kádru Valencie. Domácí hráčky totiž proměňovaly střely ze všech pozic, zatímco USK tápal a i při dvoubodové střelbě měl během prvního poločasu sotva třetinovou úspěšnost.