Vabroušek a Nováková vyhráli triatlon v Rozvadově

Druhý závod Českého poháru v dlouhém triatlonu vyhráli Petr Vabroušek a Eva Nováková, kteří potvrdili roli domácích jedniček. Vabroušek porazil na tratích 1,9 kilometru plavání, 90 kilometrů jízdy na kole a 20 kilometrů běhu o necelou minutu Jana Wainera, Nováková měla v cíli před druhou Gabrielou Loskotovou k dobru osm minut.

Výsledky:
Muži: 1. Vabroušek (Author Tufo Zlín) 3:57:53, 2. Wainer (Triexpert) -52, 3. Brynda (Labe Tri Club) -2:12, 4. Vrobel (Ironman Sudoměř) -3:52, 5. Pustulka (Pol.) -9:40, 6. Cibulka (Slavia VŠ Plzeň) -12:59.
Ženy: 1. Nováková (Triexpert) 4:33:27, 2. Loskotová (Axiom OrbiTt) -8:00, 3. Tripkeová (Něm.) -17:45.