Vary - Plzeň po dvou třetinách 5:1

Karlovy Vary vedou nad Plzní po dvou třetinách 5:1.

Ve 24. minutě Vary vedly už 3:0. Košťál se zmocnil puku v rohu útočného pásma, vybruslil s ním do střelecké pozice, položil si gólmana a trefil pravý horní roh Dubovy klece. Asistence: Bednařík. 31. minuta - Plzeň snižuje na 1:3 Cibák nahrál z rohu kluziště mezi kruhy Martinu Strakovi, který švihem zamířil přesně k levé tyči Málkovy branky. 2. asistence: Moravec. 39. minuta . Vary dnes potřetí využívají přesilovou hru - 4:1. Bauer nahrál na modré křížně Hlavačkovi, ten vystřelil a jeho ránu ve skrumáži před Dubou tečoval Nedorost. 40. minuta - Vary zvyšují na 5:1. Hurtaj zatáhl puk do pásma, vyměnil si jej s Alinčem, vyšachovali i gólmana Dubu a parádní kombinaci nakonec zakončil Alinč střelou do prázdné branky.