Viktoria B zakončila podzim výhrou

Poslední podzimní duel hrála rezerva Viktorie Plzeň doma ve Štruncových sadech proti Jiskře Třeboň. Úspěšnou první část divizní sezóny Západočeši završili výhrou 2:0.

Poslední podzimní duel hrála rezerva Viktorie Plzeň doma ve Štruncových sadech proti Jiskře Třeboň. Úspěšnou první část divizní sezóny Západočeši završili výhrou 2:0, když oba góly vstřelil Tomáš Krbeček.
Viktoria, které na lavičce jako pomocný trenér pomáhal i hráč A týmu Michal Petrouš, odehrála skvělý úvod. Béčko Viktorky bylo před posledním divizním duelem na pátém místě, jeho víkendový soupeř byl dokonce třetí. Od začátku však měli na vrch plzeňští, kteří zaskočili Třeboň gólem Tomáše Krbečka už v 8. minutě. Když pak stejný hráč přidal ve dvacáté sedmé minutě druhý gól, hrálo se Plzni o poznání lehčeji.
Začátek druhé půle pak vyšel naopak lépe Jihočechům, kteří Plzeň na patnáct minut zatlačili, viktoriáni, ale přežili bez úhony. Ve druhém poločase také Třeboéň přitvrdila, což vedla i k hádce trenérů obou týmů. Hrálo se na promočeném trávníku a některé zákroky vypadaly z obou stran likvidačně.
Viktoria měla i šance na zvýšení náskoku, v 63. minutě však zastavila jejich snažení tyč. Pěkně to zkoušel i z úhlu Filip Webr. Nakonec Plzeň v závěru zvládla vlastní nervy i tlak hostů a dotáhla zápas do vítězného konce bez toho aby inkasovala.
Vcelku jasné vítězství tak zakončilo podzimní vystoupení béčka Viktorie.
Divizi nadále kralují Klatovy před druhými Vejprnicemi.