Viktoria nedala gól, v Příbrami prohrála

Krize fotbalistů Viktorie Plzeň v Gambrinus lize trvá, v Příbrami prohráli 0:2. V závěru navíc kapitán Barteska neproměnil pokutový kop.

Domácí se prosadili už v 7. minutě, kdy fatální chybu plzeňské obrany využil Otepka. Viktoria pak měla místy drtivou převahu, na konci prvního poločasu nastřelila tyč, ale gólmana Pařízka neprostřelila.
Po přestávce byla Plzeň stále aktivnější, jenže po rychlém protiútoku Frajlach zvýšil vedení Příbrami na 2:0. V 86. minutě po faulu na Procházku nařídil sudí Racek pokutový kop. Střelu Bartesky k pravé tyči ale Pařízek vystihl.
Gambrinus liga, 24. kolo: Příbram - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0). Branky: 7. Otepka, 62. Frajlach. Rozhodčí: Racek - Filípek, Pospíšil. ŽK: Otepka, Mácha - Vágner, P. Knakal. Diváci: 2461.
Příbram: Pařízek - Mácha, Formánek, Navrátil, Pleško - Frejlach (88. Čupr), Otepka, Riegel, Klesa (90. Vošahlík) - Divecký, Buryán (90. Hašek). Trenér: Tobiáš.
Plzeň: Ticháček - Procházka, P. Knakal, Zakopal, Smola - Fillo, Vlček (46. Bednář), Pilař, Šíma (68. Kousal)- Barteska, Vágner (76. Šiml). Trenér: