Viktoria Plzeň jen remizovala se Slavií 1:1

Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali s pražskou Slavií 1:1. V závěru Pavel Horváth neproměnil penaltu. Rozdíl v postavení mužstev v tabulce nebyl vidět. Slávisté si vytvořili několik gólovek a viktoriáni mohli být rádi, že po půli prohrávali jen 0:1. Autorem vedoucí branky Slavie byl ve 30. min...

Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali s pražskou Slavií 1:1. V závěru Pavel Horváth neproměnil penaltu.
Rozdíl v postavení mužstev v tabulce nebyl vidět. Slávisté si vytvořili několik gólovek a viktoriáni mohli být rádi, že po půli prohrávali jen 0:1. Autorem vedoucí branky Slavie byl ve 30. minutě Juhar. Po poločase se zaplnil do té doby prázdný kotel domácích fandů, kteří protestovali proti prodeji lístků na Bayern v Lize mistrů cestovkám a povzbuzování přišlo Plzni k duhu. V 60. minutě srovnal Rajtoral. V závěru mohla Plzeň zasadit direkt, ale kapitán Horváth v 88. minutě neproměnil penaltu.