Viktoria porazila Příbram

Fotbalisté Viktorie Plzeň zdolali v přípravném utkání na novou sezonu prvoligovou Příbram 2:0. Utkání se hrálo na umělém hřišti ve Strakonicích

Fotbalisté Viktorie Plzeň zdolali v přípravném utkání na novou sezonu prvoligovou Příbram 2:0. Utkání se hrálo na hřišti s umělým povrchem ve Strakonicích.
Ve vytrvalém dešti si Viktoriáni rychle vytvořili územní převahu, ale gólově jí zúročili až po přestávce. První branku vstřelil ve 47. minutě Petr Šíma, v síti skončila jeho dalekonosná střela. Další trefu mohl přidat Smejkal, ale příbramského gólmana zachránilo břevno. Až v 70. minutě pojistil po centru vedení další plzeňský mladík Tomáš Borek.
Po utkání se tým vrátil do Žinkov, kde je už od začátku týdne na soustředění.
Výsledek: Marila Příbram - Viktoria Plzeň 0:2
(0:0). Branky: 47. P. Šíma, 70. Borek. ŽK: P. šíma
Viktoria, I. poločas: Ticháček - Procházka, Müller, P. Knakal, Smola - Fillo, Rada, Limberský, P. Šíma - Rezek, T. Krbeček. II. poločas: Daněk - M. Knakal, Smejkal, Vlček, Razím - Procházka, Pilař, Rada, P. Šíma - Bednář, Borek.