Viktoria remizovala s Hradcem Králové

Fotbalisté Plzně ve sportovním areálu v Nymburku remizovali s Hradcem Králové 1:1, o gól Viktorie se postaral z penalty Rezek.

Plzeňští fotbalisté remizovali v přípravném utkání v Nymburku s druholigovým Hradcem Králové 1:1. Západočeši šli do vedení v 17. minutě, kdy Rezek proměnil penaltu. Hradečtí se sice většinu zápasu jen bránili, ale čtvrt hodiny před koncem zahrál plzeňský Rada v pokutovém území rukou a Černý z penalty vyrovnal.
Plzeň sehraje další přípravný zápas v sobotu od 17 hodin proti Českým Budějovicím.
Výsledek: Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:1 (1:0). Branky: 17. Rezek z pen. - 74. Černý z pen.
Sestava Plzně, 1. poločas: L. Krbeček - P. Knakal, Müller, Rada, Smola - Fillo, Pilař,
Limberský, P. Šíma - Rezek, T. Krbeček. 2. poločas: Daněk - M. Knakal, Vlček, P. Knakal, Procházka - Kovařík, Rada, Borek, Razím - Bednář, Smejkal.