Viktoria remizovala s Ružomberkem

Fotbalisté Viktorie Plzeň mají za sebou první přípravný zápas před ligou

Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali v sobotním přípravném duelu ve sportovním areálu v Nymbursku se slovenským Ružomberkem 2:2. Ve druhém poločase smazali dvoubrankovou ztráti bratři Knakalové.
Plzeňský trenér Michálek dal šanci především mladíkům, kteří se rvou o místo v kádru pro nejvyšší soutěž. Řada zkušených hráčů měla volno. Slovenský tým se v prvních pětačtyřiceti minutách dvakrát prosadil po standardních situacích. Po přestávce už byla Viktoria jasně lepší a zaslouženě vyrovnala.
MFK Rožumberok - Viktoria Plzeň 2:2 (2:0). Branky: 9. Urban, 27. Pilár - 77. M. Knakal, 81. P. Knakal. Viktoria Plzeň - 1. poločas: Ticháček -Kubice, P. Knakal, Smejkal, Razím - Limberský, J.Šíma, Barteska, Vaněček - Svátek, Bittengl, 2. poločas: Kolář - M. Knakal, P. Knakal, Smejkal, Razím - Borek, Parlásek, Barteska, Vaněček (60. Limberský) - Svátek, Bittengl.