Viktoria remizovala se Sokolovem

V předposledním přípravném utkání fotbalistů Plzně před startem jarní části Gambrinus ligy nastoupili hlavně mladíci.

V předposledním přípravném utkání před začátkem jarní první ligy remizovali fotbalisté Viktorie Plzeň se Sokolovem 2:2.
Viktoria nastoupila vesměs s mladými hráči z
lavičky, silnější tým vyběhne až do sobotní generálky protiv Blšanům.
Trenér Zdeněk Michálek byl přes slabší sestavu výsledkem zklamán. "Myslím si, že v prvním poločase jsme měli dát více branek a nakonec za nastřelenou ruku kopali hosté v poslední
minutě penaltu. Pro nás je to neúspěch a pro mě osobně zklamání, někteří hráči se musí nad svým výkonem zamyslet," uvedl kouč na webových stránkách klubu.
Výsledek: Viktoria Plzeň - Sokolov 2:2 (2:1)
Branky Plzně: 17. P. Šíma, 23. Limberský.
Sestava Plzně: Mucha - M. Knakal, P. Knakal, Smejkal, Razím - Limberský, Pilař, Barteska (37. Rada), P. Šíma - Kousal, Honka (46. Bednář).