Viktoria se s fanoušky rozloučila výhrou nad Kladnem

Už jen o čest hrající Viktoria Plzeň v neděli v předposledním kole fotbalové Gambrinus ligy porazila Kladno 1:0 gólem Navrátila a zaznamenala tak už čtvrtou domácí výhru za sebou. Soupeři tím zkomplikovala boj o záchranu, jistotu může Kladnu dát jen výhra v posledním kole doma s Ostravou. Plzeňský t...

Už jen o čest hrající Viktoria Plzeň v neděli v předposledním kole fotbalové Gambrinus ligy porazila Kladno 1:0 gólem Navrátila a zaznamenala tak už čtvrtou domácí výhru za sebou. Soupeři tím zkomplikovala boj o záchranu, jistotu může Kladnu dát jen výhra v posledním kole doma s Ostravou. Plzeňský trenér Pavel Vrba litoval především nevyužitých šancí. "Kdybychom místo tyče a břevna dali gól, hrálo by se nám lépe. Na začátku druhého poločasu jsme měli patnáct hluchých minut. Kladno začalo lépe kombinovat, naštěstí jsme udeřili my ze standardky. Závěr byl jako v Plzni tradičně zbytečně hektický," řekl Vrba.