Viktoria těsně zdolala Sokolov

Fotbalisté Viktorie Plzeň dnes porazili v přípravě Sokolov 1:0, šanci dostali mladíci

Fotbalisté Viktorie Plzeň dnes v dalším přípravném utkání před první ligou porazili na stadionu v Luční ulici Sokolov 1:0. Jedinou branku zaznamenal v 68. minutě hlavnou záložník Jiří Šíma.
Trenéř Viktorie Zdeněk Michálek dal příležitost hlavně mladým fotbalistům, kteří se perou o prvoligový dres. Přesto měli Plzeňané neustále převahu, ovšem nedařilo se jim vůbec střelecky.
Nejlbíže k druhému gólu byl pár minut před koncem Franěk, ale z ideální pozice minul branku.
Výsledek: Viktoria Plzeň - Sokolov 1:0 (0:0). ranka: J. Šíma. Plzeň - 1. poločas: Ticháček - Procházka, Pilař, Smejkal, Razím - Fillo, Parlásek, P. Šíma, Borek - T. Krbeček, Franěk. 2. poločas: Kolář - M. Knakal, Pilař, Smejkal, Razím - Fillo, Procházka, P. Šíma, Borek - Bittengl, Franěk.