Viktoria vyhrála turnaj v Tisu

Fotbalisté plzeňské Viktorie vyhráli turnaj v Tisu u Havlíčkova Bordu. Ve finále zdolali Čáslav.

Dva góly a k tomu úspěšný penaltový rozstřel zajistily fotbalové Viktorii Plzeň vítězství na turnaji v Tisu u Havlíčkova Brodu.
V úvodním duelu se svěřenci trenéra Michálka utkali s Pardubicemi, které vede ještě na jaře kouč Plzně Pulpit. Viktorii zajistil vedení záložník Barteska, ale ještě do konce prvního poločasu vyrovnal Bakeš. V normální hrací době už další gól nepadl, postupujícího do finále tak určil penaltový rozstřel. V něm měli pevnější nervy Západočeši. Rozhodující trefu si přispal Parlásek.
Ve finále Plzeň narazila na Čáslav, která v prvním kole ... Viktoria se dlouho nemohla prosadit, byť měla neusátlou převahu. Až šest minut před koncem ukončil čekání na gól Petr Knakal a zajistil Viktorii prvenství v turnaji.
Výsledky (zápasy se hrály na 2x35 minut), 1. kolo: Viktoria Plzeň - Pardubice 1:1 (1:1) na penalty 4:3. Branky: Bakeš - Barteska, Jihlava - Čáslav 0:0, na penalty 2:4.
Finále: Viktoria Plzeň - Čáslav 1:0 (0:0). Branka: P. Knakal, o 3. místo: Jihlava - Pardubice 1:0 (0:0)