Viktoriáni jsou ve čtvrtfinále poháru

Plzeňští fotbalisté se stali prvními čtvrtfinalisty Ondrášovka cupu. Po třígólovém vítězství v Kladně jim v domácí odvetě stačila k postupu do jarního pokračování pohárové soutěže remíza 1:1. V 13. minutě zvýšil západočeský náskok proměněným pokutovým kopem Rezek, Kladenští sice do přestávky srovnal...

Plzeňští fotbalisté se stali prvními čtvrtfinalisty Ondrášovka cupu. Po třígólovém vítězství v Kladně jim v domácí odvetě stačila k postupu do jarního pokračování pohárové soutěže remíza 1:1. V 13. minutě zvýšil západočeský náskok proměněným pokutovým kopem Rezek, Kladenští sice do přestávky srovnali díky Zoubelemu, ale na zvrat už v druhém poločase neměli.
"Postupem jusme si splnili cíl," konstatoval po zápase trenér Plzně Pavel Vrba. Dodal, že dvojzápas se rozhodl už před týdnem na Kladně, odkud Plzeň přivezla náskok 3:0. "Odvetu už tedy týmy braly spíš jako generálku na ligu."
Čtvrtfinále Ondrášovka cupu se bude hrát na jaře.