Viktoriáni mají nakročeno se čtvrtfinále, Kladno porazili 3:0

Plzeňští fotbalisté jsou jednou nohou ve čtvrtfinále Ondrášovka cupu. V prvním ze dvou osmifinálových duelů totiž vyhráli na půdě Kladna vysoko 3:0 a v odvetě jim k postupu přes prvoligového soupeře stačí i dvougólová prohra. Domácí navíc přišli v 65. minutě o vyloučeného Broschinského. V K...

V Kladně se rozhodlo už velmi brzy: ve druhé minutě si naběhl Ševinský za nově sestavenou obranu a po rohovém kopu dorážel do prázdné branky. Nedlouho po pauze bylo rozhodnuto. Nejprve se prosadil v 54. minutě po individuální akci Kolář, o devět minut později byl po Rezkově penaltě už tříbrankový rozdíl. Za předcházející faul viděl navíc domácí obránce Broschinský červenou kartu.
Odveta se bude hrát v úterý 13. října ve Štruncových sadech.