Viktoriáni rozstříleli druholigový Sokolov 4:0

Fotbalisté plzeňské Viktorky nastříleli v sobotu v přípravném utkání druholigovému Sokolovu čtyři branky. Ve dvacáté minutě vedli Viktoriáni již 3:0 a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto.

Plzeňští fotbalisté v Lomnici podle stránek fcviktoria.cz zvládli začátek utkání na výbornou. Skóre zápasu otevřel už v 6. minutě Martin Psohlavec, když jej ideálním pasem uvolnil Martin Müller - 0:1. V 17. minutě našel Šíma volného Smejkala, ten prodloužil míč na Psohlavce a ten téměř z brankové čáry poslal míč podruhé za záda sokolovského gólmana - 0:2. Ve 20. minutě se do přímého kopu opřel Marek Jarolím a nekompromisní střelou zvýšil náskok na - 0:3.
Druhý poločas už přinesl přeci jen klidnější hru. V 77. minutě po krásné kombinační akci Borka s Malárem, na jejímž konci byl Veselý, uzavřela Viktoria skore uktání 0:4. Deset minut před koncem mohl ještě zvýšit Róth, avšak míč z jeho kopaček zastavila tyč.
V neděli mají Viktoriáni volno a naplno začnou trénovat opět v pondělí.

Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň 0:4
Poločas: 0:3
Branky: Psohlavec 2, Jarolím, Veselý
Viktoria I. poločas: Ilizi - Süsser, Müller, Knakal, Lecjaks - Fillo, Procházka, Jarolím, Šíma - Psohlavec, Smejkal.
Viktoria II. poločas: L.Krbeček - Mudra, Rada, Zakopal, Šíma - Malár, Trapp, Borek, Roth - T.Krbeček, Veselý.