Viktoriáni s Brnem jen remizovali 1:1

Fotbalisté Viktorie Plzeň nevyužili v pondělní večerní dohrávce 13. kola možnost vystřídat na čtvrtém místě prvoligové tabulky pražskou Spartu. V utkání s Brnem sice dlouho vedli po gólu Bakoše a měli řadu dalších šancí, ale sedm minut před koncem jim výhru sebral Sus. Západočeši sice neprohráli už ...

Fotbalisté Viktorie Plzeň nevyužili v pondělní večerní dohrávce 13. kola možnost vystřídat na čtvrtém místě prvoligové tabulky pražskou Spartu. V utkání s Brnem sice dlouho vedli po gólu Bakoše a měli řadu dalších šancí, ale sedm minut před koncem jim výhru sebral Sus. Západočeši sice neprohráli už šest zápasů po sobě, ale přišli o dva body a brankář Daněk po 491 minutách poprvé inkasoval.
Trenér Pavel Vrba byl zklamán tím, že jeho tým znovu střelecky propadl. "Musím být zklamán remízou, zvlášť po vývoji utkání. Už za vedení jsme měli řadu šancí na 2:0, ale Brno nás potrestalo za naši mizernou koncovku. Provází nás to celou sezonou. Šance si vytváříme, na naši ligu až nadstandardně, ale nejsme schopni nic proměnit," zlobil se domácí kouč, podle kterého jeho svěřenci teď budou mít těžký úkol. "Musíme poztrácené body získat někde venku, třeba na Slavii nebo v Teplicích," řekl Vrba.