Viktorika vyhrála v Blšanech

Výhru plzeňských fotbalistů v generálce na ligu zařídil dvěma góly útočník Bednář

Poslední přípravný zápas mezi fotbalisty Blšan a Plzně před zahájením ligy zvládli na promrzlém trávníku v severočeském areálu lépe hosté. Po dvou přesných trefách útočníka Bednáře vybojovali hráči Viktorie v duelu prvoligových soupeřů výhru 2:0.
V Blšanech se sice nehrálo na umělém povrchu jako v jiných přípravných zápasech, ale ani jednomu týmu to nevadilo. Chmelaři budou začínat na svém stadionku jarní soutěž a Západočeši zase očekávají, že podobně kluzký terén je čeká za týden v Olomouci. "Sice to bylo spíše bojovné utkání, ale jiný ligový úvod nebude," řekl k zápasu plzeňský ředitel Radek Havel.
Oba týmy měly řadu šancí, ale hosté byli produktivnější. V 55. minutě se ujali vedení po brejku, který zakončil Bednář. Stejný hráč se postavil osm minut před koncem k penaltě a