Viktorka jasně postoupila v poháru přes Duklu, přejela ji 4:1

Suverénně si počínali fotbalisté Viktorie Plzeň ve 3. kole domácího poháru Ondrášovka cup. Na pražské Julisce rozstříleli druholigovou Duklu 4:1 a postoupili do 4.kola. To už se bude hrát dvoukolově (7. a 28. října), losování proběhne v pátek. Viktoria nastoupila bez stabilních opor Daňka, Limb...

Viktoria nastoupila bez stabilních opor Daňka, Limberského a Horvátha. Kouči Vrbovi chyběl také Bystroň, který si tak smazal trest za vyloučení v ligovém utkání v Příbrami. Základ úspěchu položil ve 22. minutě Bakoš, když po přihrávce Koláře překonal domácího gólmana Svobodu střelou k levé tyči. O deset minut později to bylo už 3:0 pro Plzeň. Ve 26. minutě se trefil hlavou Střihavka, ve 32. proměnil penaltu Kolář. „To, že jsme dali poměrně rychlé góly, rozhodlo. Dukla pak přestala kousat,“ uvedl brankář Plzně Martin Ticháček. „Vedoucí gól nás uklidnil,“ doplnil záložník Milan Petržela.
V utkání, které měli viktoriáni pod kontrolou, se Pražané dočkali čestného úspěchu v 83. minutě, kdy Ticháčka překonal Hanousek. Konečný účet stanovil v 90.minutě Rezek parádní ranou z přímého kopu.