Viktorka na závěr soustředění remizovala s Dány 1:1

Den před odjezdem ze soustředení v Turecku sehráli Viktoriáni třetí přípravné utkání. Soupeřem jim byl druhý celek dánské nejvyšší soutěže - FC Midtjylland.

V atraktivním technickém utkání se podle serveru fcviktoria.cz v první gólové příležitosti objevil dánský celek již v 6. minutě, avšak v ideální pozici dánský hráč minul míč. O čtyři minuty později zahrával David Limberský přímý volný kop při kterém vynikl dánský gólman, který si poradil i s následnou dorážkou Psohlavce. V 17. minutě našel Marek Smola dlouhým pasem Psohlavce, který hlavou v těžké pozici výborně sklepl míč do běhu Malárovy a ten chladnokrevně zakončil - 1:0. Další příležitost vznikla opět po spolupráci Malára a Psohlavce, ve velkém vápně zakončoval Psohlavec, avšak dánský brankář střelu stačil vyrazit na roh. Ve 23. minutě po nadherné individualní akci Davida Limberského, který se z pozice pravého obránce dostal až na hranici velkého vápna k zakončení, brankář konečky prstů změnil směr míče mimo tyče. Brankově vyšel naprázdno i střelecký pokus Milana Petržely, jehož dělovka z 18 metrů mířila nad. Před závěrem první části měl možnost ještě vyniknout Michal Daněk, který zlikvidoval standardní situaci, když míč mířil na vzdálenější tyč. První část tak vyzněla po právu ve prospěch plzeňského týmu.
Stejně tak jako v první části, i ve druhém poločasu měl první příležitost ke skórování soupeř. Ve 49. minutě vrátil dánský hráč míč na hranici velkého vápna, kde pohotově jeho spoluhráč vystřelil, Ilizi však nebezpečnou přizemní střelu k tyči vykryl. Po hodině hry se přeci jen soupeř dočkal vyrovnání. V 64. minutě zahrával standardní situaci Lindkvist, míč se dostal k Malcharkovi, který jej nešťastně tečoval za záda jinak výborně chytajícího Iliziho - 1:1. S přibývajícím časem, vinou těžkého terénu, ztrácel zápas na kvalitě. Oproti prvnímu poločasu terén znemožňoval kombinaci, hra se začala více kouskovat a tak se již na stavu nic neměnilo.
Z Turecka se plzeňská výprava vydá na zpáteční cestu v pondělních ranních hodinách. Do Plzně by měla dorazit v pondělí okolo poledne. Znovu se Viktoriáni sejdou ve středu k dopolednímu tréninku. Ve čtvrtek ráno je pak před tréninkem čeká společné focení.

FC Viktoria Plzeň - FC Midtjylland 1:1
Poločas: 1:0
Branky: 17. Malár - 64. vlastní

Viktoria I. poločas: Daněk – Limberský, Müller, Rada, Smola – Petržela, Trapp, Pilař, Borek – Malár, Psohlavec.
Viktoria II. poločas: Ilizi – Smejkal, Knakal, Zakopal, Šíma – Petržela, Procházka, Jarolím, Róth – Fillo, Malcharek. Trenér S. Levý