Viktorka porazila Blšany 2:1

Kromě propírání zákulisí, které je teď ve fotbalové Viktorce aktuální, hrají Viktoriáni také fotbal. Ve středu sehráli důležitý zápas s Blšany a poprvé na jaře vyhráli - 2:1.

Změna byla včera i na lavičce Plzně. Na ni poprvé přišel nový konzultant trenéra Cipra Zdeněk Michálek, který před rokem Viktorku do ligy přivedl. Chyběli naopak kapitán Barteska a záložník Švejnoha, přeřazení do béčka kvůli údajnému prodeji zápasu Ostravě. Mužstvo tak přivedl na trávník nový kapitán Michal Petrouš. Na kluzkém terénu se hrál bojovný fotbal. Skóre otevřel v 36 minutě Siegl, když skluzem poslal do sítě centr Skuhravého. O šest minut později srovnal Zelenka, když tečoval dalekonosnou střelu Sýkory. O třech důležitých bodech pro Plzeń rozhodl 8 minut před koncem premiérovou ligovou trefou dorostenec Fillo.
Plzeń zůstává v tabulce poslední, už ale jen s bodovým odstupem na Blšany. Už v neděli mají Viktoriáni možnost zisku dalších bodů v domácím zápase s Jabloncem.