Viktorka protestuje proti výkonu sudích v Jablonci

Oficiální protest na výkon rozhodčích v nedělním utkání v Jablonci podala Viktoria Plzeň. Plzeň v Jablonci prohrála 1:2.

Plzeň utkání dohrávala o deseti hráčích, neboť v 66. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen pravý obránce Martin Knakal. Přesilovku Jablonec využil ke vstřelení druhého gólu. Ještě dříve, krátce před poločasem, poslal rozhodčí Kocián na pokyn čtvrtého sudího Taciny z lavičky na tribunu hlavního trenéra Plzně Stanislava Levého.
Hráči Plzně zhruba od 5. minuty spílali hlavnímu rozhodčímu utkání Kociánovi. Kapitán David Limberský po zápase prohlásil, že rozhodčí otáčel fauly v neprospěch Plzně.