Viktorka se s podzimem loučila smutně

Fotbalisté Viktorie Plzeň v sobotu sehráli poslední podzimní zápas. Nevydařil se jim – s Olomoucí prohráli 1:3.

Viktorka do zápasu nevstoupila dobře, už v 8. minutě se po chybě v plzeňské rozehrávce ze dvaceti metrů nádherně trefil Reiter. Oživení hry domácích přineslo až poliočaswové střídání, Brazilec Edno přišel na hřiště a po čtyřech minutách vyrovnal. Viktorka se ale neradovala dlouho, v 57. minutě z brejku skóroval Babnič a na výsledných 1:3 pro Hanáky upravil opět kanonýr Reiter. Ten v Plzni sköroval dvakrát a má tedy letos na kontě 11 gólů. Zápas se Viktoriánům nehodnotil dobře, bez nálady byl i kapitán Martin Švejnoha, který měl na rukávu pásku namísto Milana Bartesky, který stál ro karty.Smutné loučení s podzimem v Plzni ještě podtrhují úvahy o možnosti, že se liga přesune do jiného města. Uvnitř klubu totiž vře spor mezi dvěma akcionáři klubu, tedy akciovou společností a občanským sdružením FC Viktoria.