Viktorka v přípravě porazila Klatovy

Druholigoví fotbalisté FC Viktoria Plzeň nastoupili včera večer na stadionu ve Štruncových sadech k poslednímu přípravnému zápasu. Soupeřem jim byl ambiciózní divizní celek Klatov, který nastoupil s bývalou oporou zadních řad Viktorky Bečkou.

Klatovy sice nastoupily s Bečkou, zato bez další exligové posily Romana Vonáška, který je momentálně zraněný. Průběh zápasu odpovídal tomu, že Plzeň hraje o dvě soutěže výš. Viktorka, vidíte ji ve světle modrých dresech, soupeře nepustila do vážnější šance. V prvním poločase skóroval Kousal, ve dvaašedesáté minutě zvýšil na dva nula Pilař, devět minut před koncem pak skóre zápasu uzavřel Petr Šíma po akci Filla. Viktorka tedy Klatovy porazila 3:0.
Trenér Pulpit má pro sobotní pohárové utkání v Rakovníku o sestavě po večerejšku už jasno. Sestavu oznámí hráčům ale až před zápasem. Jisté ale je, že obrana nastoupí stejně jako včera, tedy Kukol, Knakal, Zakopal a Smola. K prrvnímu druholigovému zápasu nastoupí Viktoriáni v neděli osmého srpna od 17ti hodin v Prachaticích.