Viktorka v přípravě porazila Most 3:0

Fotbalisté plzeňské Viktorky včera v Ledcích sehráli přípravný zápas s druholigovým Mostem. Trenér Cipro na trávník poslal hráče, s nimiž počítá pro ligové boje.

Kouč Viktorie Cipro už před zápasem naznačoval, že hlavně sestava první půle bude hodně podobná té, která vyběhne na trávník v lize. Leccos tedy napoví, že v bráně Viktorky nastoupil Čaloun, před ním Zakopal a Kozel, Knakal a Smola, v záloze Jež, Švejnoha, Barteska a Kučera a v útoku Smíšek a Blaha. Do druhého poločasu Čalouna vystřídal Colceag, Kozla Podzemský, Švejnohu Knapp, Smíška Limberský a Ježe v pětašedesáté minutě Kašťák. Chyběl Němec, který má problémy s třísly. Viktorka Most porazila 3:O. Dvě branky opadly v první půli, kdy se nejprve trefili Zakopal a Blaha, na začátku druhé půle na konečných 3:0 zvýšil Limberský.