Zelenková závodila v Brazílii

Plzeňská triatlonistka skončila s reprezentačními kolegyněmi Macelovou a Šupinovou třetí ve sprinttriatlonu družstev u Sao Paula.

Třetí místo vybojovaly triatlonistky Lucie Zelenková, Tereza Macelová a Anna Šupinová v
závodě družstev ve sprinttriatlonu v brazilském městě Camboriu nedaleko Sao Paula.
V závodě Fast Woman Triathlon české trio
obhájilo bronz z loňska, prvenství opět ybojovaly domácí reprezentantky.
Mezi jednotlivkyněmi byla nejlepší Brazilka Carla Morenová, Plzeňanka Lucie Zelenková obsadila šesté místo.
Závodnice plavaly 250 m v moři, jely čtyři kilometry na kole a běžely 1,4 km. To vše třikrát s přestávkou patnáct minut mezi každým závodem. Do pořadí se sčítala umístění všech tří závodnic
v každém závodě.
Výsledky: 1. Morenová, 2. Ohataová (obě Braz.), 3. Murrayová (Kan.), 4. Soldanová (Braz.), 5. Montgomeryová (Kan.), 6. Zelenková, ...8. Šupinová, 10. Macelová (všechny ČR).
Družstva: 1. Brazílie, 2. Kanada, 3. ČR, 4. Japonsko, 5. JAR.