Zlínský zmar pokračuje

Po pátečním prvním vítězství se Spartou přijel mistr ze Zlína navázat do Plzně. Plzeňští indiáni byli však na mistra velmi dobře připraveni a i oni chtěli navázat na páteční vítězství v Brně. O průběhu utkání rozhodla první třetina, kterou domácí vyhráli 3:1. Skóre otevřel svoji první brank...

Po pátečním prvním vítězství se Spartou přijel mistr ze Zlína navázat do Plzně.

Plzeňští indiáni byli však na mistra velmi dobře připraveni a i oni chtěli navázat na páteční vítězství v Brně. O průběhu utkání rozhodla první třetina, kterou domácí vyhráli 3:1. Skóre otevřel svoji první brankou v extralize Michal Moravčík, další branky přidali Sýkora s Kratěnou a ve druhé třetině Kubalík. Za hosty se trefili jen Zedníček s Kotlanem. Na konečných 5:2 pak do prázné brány při hře bez brankáře upravil navrátilec Tomáš Divíšek.

Zlínská mistrovská kocovina tak pokračuje, naopak nově poskládáný plzeňský tým nachází herní pohodu, kterou bude moci potvrdit na domácím ledě 12. října proti Olomouci.