Zuzana Vraštilová podlehla těsně v Liberci Kučerové

Zuzana Vraštilová s trenérem Radkem Semanem a asistentem trenéra Václavem Baslem odjeli uplynulou neděli prověřit boxerské kvality zmíněné závodnice do Liberce. Místní oddíl FBC Liberec pořádal GALAVEČER BOJOVNÍKŮ a na Vraštilovou čekala mistryně světa v orientál kickboxu Aneta Kučerová. Obě...

Zuzana Vraštilová s trenérem Radkem Semanem a asistentem trenéra Václavem Baslem odjeli uplynulou neděli prověřit boxerské kvality zmíněné závodnice do Liberce.
Místní oddíl FBC Liberec pořádal GALAVEČER BOJOVNÍKŮ a na Vraštilovou čekala mistryně světa v orientál kickboxu Aneta Kučerová.
Obě soupeřky se již v ringu potkaly a to v kickboxu a po minutě boje vyhrála zkušená Kučerová.
Tentokrát však byl dohodnut čistý boxerský zápas jako příprava a případná nominace na velkou cenu v Ústí nad Labem, kde letos poprvé budou startovat i ženy.
Zuzana Vraštilová smazala v hlavě rychlou porážku a zodpovědně se na zápas připravila.
Obě děvčata se do sebe od prvních minut pěkně zakousla a byla k vidění čistá a parádní boxerská bitva,ze které po čtyřech kolech krásného emotivního boxu odešla vítězně 2:1 na body Kučerová.
Nutno dodat,že na straně domácí Kučerové bylo domácí prostředí a bouřlivá divácká kulisa. Proto byl ihned po zápase mezi trenéry Semanem a Berkou dohodnut odvetný zápas,který se odboxuje na neutrální půdě.
Zápas se uskuteční 27.3 v Děčíně pod dohledem reprezentační trenérky žen Šárky Stokláskové.